BEF2 - ZAPROSZONE ZESPOŁY...

 

 

 

Termin: 5 październik 2012

Miejsce: FAMA, Białystok, ul. Legionowa 5

Start: 18:00

Bilety (ilość biletów ograniczona!!):

- w przedsprzedaży - 22zł

- w dniu koncertu - 26zł

do kupienia w kasie kina FORUM od 15 września 2012


http://www.facebook.com/brutaleast

http://www.facebook.com/events/398503293506413/

 

 

Po sporym sukcesie, jakim niewątpliwie okazała się pierwsza edycja najbardziej brutalnej imprezy, która przetoczyła się przez północno – wschodni region Polski na początku roku, czyli Brutal East Festival, przyszła pora, by zadać kolejny, potężny cios i uderzyć ze wzmożoną siłą. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom ludu i chcąc jeszcze bardziej uatrakcyjnić to wyjątkowe wydarzenie, organizatorzy postanowili zmienić formułę festiwalu i dać szansę na zaprezentowanie się przed białostocką publicznością zespołom z całego kraju, a także spoza niego. Spośród kilkudziesięciu zgłoszeń, jakie napłynęły do obozu Brutal Team wybrano te, które zdaniem organizatorów powinny najbardziej przypaść do gustu nawet najbardziej wybrednym melomanom, a możecie wierzyć, że wybór był naprawdę trudny. Na deskach białostockiej kawiarni Fama zobaczymy i usłyszymy zatem:

 


METALIATORstołeczny zespół powstały w 2008 roku, muzycznie prezentujący thrash metal. W 2010 roku formacja wydała debiutanckie demo Jeden z Milionów. Muzyka zawarta na wydawnictwie to solidny thrash z drapieżnym głosem wokalistki, co rzadko jest spotykane na krajowej scenie metalowej.

http://www.metaliator.pl/
http://www.facebook.com/metaliator
http://reverbnation.com/metaliator 

THAT’ ALL SHE WROTE – formacja powstała na przełomie 2006 i 2007 roku w Olsztynie grająca Post Hardcore z domieszką Punka. Zespół ma na swoim koncie dwa materiały demo oraz liczne koncerty w północno – wschodniej Polsce. Formacja zdobyła nagrodę publiczności na Ost-Rock Underground Fest 2007 oraz pierwsze miejsce na Żaba Qm Qm Fest III w 2008 roku. W 2011 roku po zmianach personalnych kwintet wraca do koncertowania oraz przygotowuje się do wydania pierwszej pełnej płyty.

http://www.facebook.com/pages/Thats-All-SHE-Wrote/248370175213145?ref=ts
http://sherocks.bandcamp.com/
http://soundcloud.com/thats-all-she-wrote 

THE DEAD GOATS – białostocka formacja, w skład której wchodzą muzycy Neuropatii oraz Deadthorne. Skład został powołany do życia w 2011 roku z inicjatywy Radka Pierścinskiego. W szybkim czasie muzycy zgrywają się, czego owocem są koncerty oraz płyta Path Of The Goat. Białostoczanie muzycznie jak i brzmieniowo nawiązują do szwedzkiej sceny deathmetalowej z lat 90- tych.

http://www.facebook.com/TheDeadGoats 

EFFECT MURDER – druga ekipa z Białegostoku, która pojawi się na Brutal East Fest, to doświadczony zespół, prezentujący techniczny death metal z elementami grindu. Zespół ma na swoim koncie liczne koncerty w Polsce oraz kilka wydawnictw. Najważniejszym muzycznym dorobkiem jest album Architects Of Sense z 2010 roku.

http://www.effectmurder.metal.pl/
http://www.myspace.com/effectmurder
http://www.facebook.com/pages/Effect-Murder/183244058442084?ref=ts 

SPHERE – warszawska deathmetalowa formacja zadebiutowała w 2007 roku wydawnictwem Damned Souls Rituals w stajni Empire Records. W tym samym roku formacja gości na Metalmanii. Znakomita promocja oraz dobre przyjęcie płyty zaowocowało licznymi koncertami w kraju. Drugi album Homo Hereticus ukazuje się w 2012 roku nakładem Masterful Records. Zespół obecnie promuje koncertowo swój drugi longplay.

http://facebook.com/damnedsphere
http://myspace.com/sphereband
http://youtube.com/damnedsphere
http://www.reverbnation.com/sphereband
http://masterful-records.com/ 

DEVILISH IMPRESSIONS - zespół dość szybko zdołał zaistnieć w świadomości fanów gatunku. Entuzjastycznie przyjęte przez krytykę dwa albumy oraz intensywne koncertowanie w całej Europie w towarzystwie znanych na całym świecie zespołów metalowej sceny sprawiły, iż grupa zaczęła być postrzegana jako jeden z najbardziej obiecujących pretendentów do elity europejskiej muzyki ekstremalnej. Po szeregu zmian personalnych w składzie oraz problemach, jakie doprowadziły do kilkuletniej nieobecności na scenie, zespół wraca z nowym dziełem Simulacra, gotowy po raz kolejny szturmem podbijać nowe rynki. Białostocki koncert będzie promował ostatni album zespołu.

 

Dla fanów Devilish Impressions wspaniała niespodzianka! W dniu koncertu, o godzinie 17:00 będziecie mogli spotkać się z zespołem w Media Markt (Galeria Biała).


http://www.devilish-impressions.com/
http://www.facebook.com/devilishimpressions
http://www.myspace.com/devilishimpressions
http://twitter.com/DevilishImpress© Brutaleast | Design by: LernVid.com