East Grind Attack Vol.5 - 23.11.2018

Serdecznie zapraszamy na piątą odsłonę East Grind Attack !!!


Tym razem w Niedźwiedzim Grodzie zagrają:

STRAIGHT HATE - Grindcore

Grindcore'owe tornado z naleciałościami Swe-death metal. Istniejący od 2008 roku Straight Hate ma na swoim koncie serię koncertów, dwa splity oraz pełny album. „Every Scum Is A Straight Arrow”, bo o nim mowa, to bez wątpienia jeden z najmocniejszych grindowych albumów 2016 roku na polskiej scenie. Aktualnie zespół jest w trakcie nagrywania drugiej płyty, która ukaże się w przyszłym roku nakładem Deformeathing Production. Listopadowy wieczór będzie okazją do sprawdzenia części nowego materiału chłopaków na żywo.

 

FB: https://www.facebook.com/sthtpl/
Bandcamp: https://straighthatepl.bandcamp.com
YT: https://www.youtube.com/watch?v=K0TRKRba3iQ

 

 

 

SHAME YOURSELF - Thrash Metal

Zespół został założony na początku 2007 roku przez kilku kumpli. Po skomponowaniu kilku utworów i zagraniu kilkunastu koncertów w 2008 roku zostało nagrane własnymi siłami demo zawierające 5 autorskich utworów. W latach 2008-2011 zespół aktywnie koncertował między innymi z takimi zespołami jak Kat&Roman Kostrzewski, Frontside, Turbo, Christ Agony, Virgin Snatch, Totem, Hunter i wiele innych a w wolnych chwilach pisał nowy materiał.. W latach 2011-2012 zespół cały czas koncertował między innymi dwukrotnie odwiedzając Ukrainę. W 2012 roku zespół postanawia wydać debiutancki LP pod skrzydłami Metal Scrap Records. Do tej pory zespół zagrał ponad 150 koncertów. 17 sierpnia tego roku nakładem Metal Scrap Records Inc. Panowie wydali kolejny krążek zatytułowany "Driving Force".

FB: https://www.facebook.com/ShameYourself/
YT: https://www.youtube.com/watch?v=sxQ5mJ0jrE0

I REFUSE - Grindcore

I REFUSE to kapela z miasta IŁŻA koło Radomia, powstała w marcu 2004 roku. Gra mieszankę death/grind/hardcore. Do tej pory chłopaki nagrali 3 dema, zagrali blisko 100 koncertów. Aktualnie przygotowują się do nagrania pelnometrażowego albumu.
Sklad kapeli: Czarny - perka, Kiler - Bas, Wujo -gitara/wokal. Powstaliśmy parę lat temu w Iłży by siać śmierć, zniszczenie i klocki Lego...

FB: https://www.facebook.com/I.REFUSE1/
YT: https://www.youtube.com/watch?v=yCu_tHKR-Cw

CHIMERA - Black Metal

Chimera powstała pod koniec 2013 roku w Warszawie z inicjatywy Rafała „Charona” Mazura. W składzie Andrzej Ruszkowski (perkusja), Rafał „Charon” Mazur (gitara), Grzegorz „Dante” Ptak (wokal, gitara), zespół szukał basisty. W międzyczasie Chimera pracowała nad swoim nowym, a zarazem pierwszym materiałem. Po kilku próbach z różnymi basistami, do składu dołączył Kuba Cieśluk.
W maju 2014 roku Chimera gra swój pierwszy koncert w opoczyńskim klubie Avangarda, wychodząc tym samym na światło dzienne. We wrześniu tego samego roku zespół wchodzi do studia, w którym rejestruje ścieżki perkusji na pierwszy pełny album. Walka z nagraniami ma potrwać jeszcze półtora roku. W międzyczasie Chimera wybiera się w swoja pierwsza trasę po Polsce. Dzięsięć koncertów pod szyldem RISE OF ANTAGONISM, które dobyły się na przełomie 2014/2015 roku, przynosi Chimerze coraz większą liczbę słuchaczy.

FB: https://www.facebook.com/ChimeraMetal/
YT: www.youtube.com/channel/UCg7tm6cJpZX7x4jrehgCYLQ

MIEJSCE: Restauracja Tequila, ul. Lwowska 68, Chełm
WJAZD: 12 PLN
OTWARCIE BRAM: 19:00
START: 20:00

© Brutaleast | Design by: LernVid.com