STRAIGHT HATE „Black Sheep Parade” – premiera we wrześniu

Ponad trzy lata od wydania debiutu "Every Scum Is A Straight Arrow" Straight Hate wraca ze swoim drugim pełnym albumem – „Black Sheep Parade”. Pewny siebie, okrzepnięty, głodny poszukiwań i otwierania nowych drzwi. Zespół wywodzi się z nurtu grindcore i cały czas na nim bazuje. Zachowując własny charakter, nie boi sie penetrować nowych obszarów muzycznych
i stosować nieużywanych wcześniej rozwiązań.

Na nowym albumie słyszalne są wpływy death metalu w szwedzkiej odmianie czy nawet black metalu. Nie przypadkowo gościem na płycie jest S. (Blaze Of Perdition, Ulcer).

16 kawałków w 30 minut wystarcza by udowodnić, że Straight Hate stoi w jednej linii z najlepszymi bandami grindcore z Polski ad 2019. Potężny, energetyczny i nowoczesny materiał dla fanów takich ekip jak Rotten Sound, Nails, Napalm Death, Extreme Noise Terror, Nasum czy Entombed.

Autorem okładki jest Maciej Kamuda.

 

Premiera płyty zaplanowana jest na 21.09.2019. Ukaże się w formie CD (standardowy jewel case + 16-stronnicowy booklet + slipcase) oraz limitowanej do 250 sztuk 12” płyty vinylowej spakowanej w solidny gatefold. Wydawca: Deformeathing Prod.

W sieci do odsłuchu jeden kawałek z nadchodzącego albumu – „Patostream”: https://www.youtube.com/watch?v=yvek2Zmwz8M

Z okazji premiery przygotowujemy specjalny koncert na którym oprócz Straight Hate na scenie pojawią się zaproszeni goście: Ulcer, Epitome i Odi Profanum Vulgus.  Szczegóły: https://www.facebook.com/events/416361828973740/

Straight Hate online:

https://www.facebook.com/sthtpl

https://www.straighthatepl.bandcamp.com

Label:

https://www.facebook.com/Deformeathing

http://deformeathing.com

https://deformeathing.bandcamp.com

© Brutaleast | Design by: LernVid.com