Po Brutal-nych słów kilka - Śledzie Zagłady

 

Arek - Cześć! Na dzień dobry, a raczej dobry wieczór przedstawcie się. Śledzie Zagłady to?
Ś.Z. - Śledzie Zagłady to Grom Niszczyciel, Huragan (dzisiaj, cha,cha,cha...), Jan Bez Ziemi, a ten nieobecny to Smoke and the Drags Colector, o już jest zguba, cha,cha,cha.... Dawaj, dawaj bo jedziemy z wywiadem.

Arek - To dość dziwne i tajemnicze ksywy. Jesteście raczej mało poważnym zespołem, ale to chyba też coś więcej niż projekt dla zabicia czasu. Jak to jest z tym Waszym muzykowaniem?
Ś.Z. - To było tak, że ja jako perkusista z Enfeeblement potrzebowałem jeszcze więcej grania, żeby móc więcej ćwiczyć, tym bardziej, że w Enfeeblement ostatnio jest słabo z czasem. Wiadomo rodzina, dzieci, praca etc... A tu chłopaki bezdzietne. A my po Reincremation nie mieliśmy perkusisty i tak to powstało. Podchodzimy do tego lekko, a muzyka jest poważna (cha,cha,cha...).

Arek - Jak mocno zaawansowane są prace nad Śledzi-owym debiutem?
Ś.Z. - Ooo... w cholerę, materiał już jest! Mamy z 10 numerów, ale w grę wchodzi zorganizowanie siebie. Głównie chodzi o czas, ale to jest już blisko, blisko...

Arek - Po przesłuchaniu waszych kawałków muszę powiedzieć, że prezentujecie dość rozbudowany i zróżnicowany grindcore.
Ś.Z. - No tak mamy rozrzut jak katiusza (cha,cha,cha...). To dlatego, że nie jesteśmy tylko grindcore-wcami. A ten ostatni numer to typowych hardcore (cha,cha,cha...). Żeby nie było czasami zbyt prosto, to trzeba jeszcze trochę polecieć, ale głównie walimy w grind'a.

Arek - Jakie macie wrażenia po X edycji BrutalEastFest-u? 
Ś.Z. - Same pozytywne, zajebiście! A jeszcze się nie skończyła??? Jak my skończymy, to nie będziemy pamiętać, cha,cha,cha... My już graliśmy na BrutalEast-ie, ale z innymi składami i wrażenia zawsze były dobre. Najważniejsze, żeby brzmienie było dobre. Wiadomo, że tu zawsze była full-profeska i dlatego miło było zagrać.

Arek - Ostatnie słowo na po-Brutal-ową niedzielę?
Ś.Z. - Niedziela - dzień fotela (cha,cha,cha...). Gdy wagina jebie śledziem, wtedy jedziem! cha,cha,cha...!!! Dzięki!

https://www.facebook.com/%C5%9Aledzie-Zag%C5%82ady-204754833353813/

Arek

© Brutaleast | Design by: LernVid.com