Po Brutalu - Steel Habit

Arek - Cześ chłopy, przedstawcie się, Steel Habit to?
S.H. - Steel Habit to: Łukasz Podgórski-voc., Maciej Gładziński-bas., Maciej Bączek-git., Mariusz Marszałek-git. i Dariusz Karpiński-dr. Skład międzymiastowy Warszawsko-Ciechanowski. Jak pięć palców u jednej dłoni.

Arek - Stare z Was chłopy i brody Wam już porosły, co sprawiło, że powstał Steel Habit?
S.H. - No nie no, teraz, to żeś mnie zabił, nie no jeszcze wszyscy przed 30-stką jesteśmy, ze dwa lata (cha,cha,cha...) Czas nas jeszcze nie posunął, a to że gramy spowodowało kilka imprez karaoke i to nie jest żart. Studiowaliśmy razem z bębniarzem na jednej uczelni. Kilkukrotnie bawiliśmy się na imprezie karaoke i On stwierdził - ej kurde Ty umiesz śpiewać trochę! A ja - ale Ty nie umiesz grać! (cha,cha,cha...) No i tak to się stało, że gramy razem. Tak, przeciwieństwa się przyciągają. (cha,cha,cha...)

Arek - Czy nadchodząca "Dehumanized" to pełnowartościowa EP-ka, czy raczej wstęp do czegoś większego? 
S.H. - Aha, to jest taka trochę zapowiedź czegoś większego, bo mieliśmy materiał, który generalnie chcieliśmy nagrać w taki sposób, w jaki chcielibyśmy brzmieć w przyszłości, żeby brzmiało to jak najbardziej profesjonalnie i tak jak my to sobie wyobrażamy. Tak naprawdę poprzedni materiał, który jest z przed kilku lat, nie oddawał tego brzmienia, którego oczekiwaliśmy, no ale więcej nie dało się z tego wykręcić. A teraz już kręcimy tak, żeby zadowalało nas i żeby brzmiało świeżo.

Arek - I muszę Wam powiedzieć, że brzmi!!! Jakie są Wasze wrażenia po X edycji BrutalEastFest-u, tylko szczerze!?
S.H. - Nie no bez lizania dupy, powiem szczerze - to była jedna z lepiej przygotowanych imprez, na których graliśmy w ostatnim czasie. A to, że generalnie wschodnią część Polski lubimy, to jest już inna sprawa. Na BrutalEast gramy pierwszy raz, nasz bębniarz już grał tu z inną kapelą (War-saw). Profesjonalnie i mega-fajnie przygotowane. Chłopaki na scenie bardzo mocno pomagają uwinąć się z gratami i wykręcić brzmienie na sound check-u. Fajna współpraca z gościem od dźwięku. Nie mam zarzutów.

Arek - Ostatnie słowo, jak żyć Panowie, no jak żyć w tym kraju?
S.H. - No co, trzeba wziąć kredyt, kupić sobie mieszkanie, zmienić pracę, (cha,cha,cha...) Nie no, tak, żeby było dobrze i do przodu! Ze swoimi zasadami i nie łamać też zasad ludzi wokół, bo wiesz, wolność kończy się tam, gdzie zaczyna się czyjaś wolność. Nie żyjemy na pustyni. Dzięki!

https://www.facebook.com/steelhabit/

Arek

© Brutaleast | Design by: LernVid.com